Nogometaši kranjskega Triglava so po sobotnem obračunu z Gorico, s katero so v Biljah izgubili z 1:0, danes gostovali še v Kopru, kjer so se na rezervnem igrišču Športnega parka Bonifika pomerili z domačim prvoligašem.

Tudi tokrat se je zmage veselil primorski prvoligaš, Koprčani so obračun dobili z izidom 3:1. Prvi polčas se je končal z remijem, pri Gorenjcih se je med strelce vpisal Matej Poplatnik, Mustafa Nukić pa je zatresel mrežo nekdanjega kluba, saj je pred januarskim prestopom v Koper igral prav v dresu Triglava. V drugem delu obračuna je z dvema zadetkoma na sceno stopil 20-letni napadalec Žiga Smrtnik, ki je v jesenskem delu sezone v članskem dresu Kopra zbral vsega štiri minute. Za vodstvo z 2:1 je z glavo zadel po podaji iz kota, končni izid pa je v zaključku obračuna postavil s strelom iz roba kazenskega prostora.

LUKA KOPER 3:1 TRIGLAV KRANJ
Nukić, Smrtnik (2x); M. Poplatnik

Luka Koper: Hasić, Gregorič, Andrejašič, Hadžić, Posavac, Štulac, Žibert, Pučko, Arčon, Lotrič, Nukić. Igrali so še: Adam, Smrtnik, Reja, Štromajer, Krivičič. Trener: Rodolfo Vanoli.
Triglav: Pelko, Šturm, Klemenčič, Šiljeg, Diallo, Marinković, Križaj, M. Poplatnik, Redžić, Udović, Bukara. Igrali so še: Denkovski, Polanec, A. Poplatnik, Đukić, Grvala, Kongnyuy. Trener: Siniša Brkić.