Nogometaši koprskega prvoligaša so odigrali novo, osmo pripravljalno srečanje v letošnjih pripravah. Na igrišču atletskega stadiona Bonifika so po sredi, ko so s 3:1 odpravili kranjski Triglav, gostili še enega gorenjskega predstavnika, moštvo Šenčurja.

Do zmage so z izidom 4:2 prišli nogometaši Kopra, a so do presenetljivega vodstva v 6. minuti prišli nogometaši gorenjskega drugoligaša, a so Koprčani vsega štiri minute kasneje izid poravnali, saj je po podaji Miroslava Ćovila zadel Denis Halilović. Pet minut pred odhodom na odmor je kanarčke v vodstvo popeljal Dražen Pilčić, ki je mrežo gostov drugič zatresel še v 55. minuti. Šenčurjani so se deset minut po tretjem zadetku domačih znova približali, a je vse dvome o zmagovalcu v 70. minuti razblinil povratnik na Bonifiki Jaka Štromajer.

LUKA KOPER 4:2 ŠENČUR
Strelci za Koper: Halilović (10), Pilčić (40, 55), Štromajer (70)