V Kidričevem sta se popoldne pomerila ekipi Aluminija in Zavrča. Štajerski obračun so z rezultatom 1:2 dobili nogometaši Zavrča, za katerimi je tretja pripravljalna tekma.

Nogometaši iz Kidričevega so odigrali četrto pripravljalno srečanje, a tokrat niso bili tako zelo učinkoviti kot minulo soboto, ko so Žalcu zabili kar deset zadetkov. Oba zadetka je za Zavrčane dosegel Doris Kelenc, najprej v 13. minuti, v 20. minuti pa je bil uspešen še iz najstrožje kazni. Po dobri uri igre je zaostanek Kidričanov znižal Klemen Medved, ki je dvakrat zadel tudi proti Žalcu. Kidričani se bodo v soboto pomerili s sosedi iz Ptuja, Zavrčani pa odhajajo na priprave v Novigrad, kjer se bodo uvodoma v nedeljo pomerili z zasedbo hercegovskega Širokega Brijega.

ALUMINIJ KIDRIČEVO 1:2 ZAVRČ
K. Medved (60); Kelenc (13, 20 pen)
Zavrč: Fink, Sambolec, Lešnik, Murko, Kurbus, Dugolin, Šafarić, Kelenc, Težak, Smrekar, Kresinger. Igrali so še: Kokol, Božak, Vaš, A. Čeh, Matjašič, Golubar, Brlečić, Fuček. Trener: Viktor Trenevski.