Nogometaši Olimpije, ki se trenutno pripravljalo v Sloveniji, so doživeli še en poraz na pripravljalnih tekmah, s hrvaškim prvoligašem. S 4:2 je bila v soboto boljša Rijeka, z 2:0 je pred tem slavil hrvaški prvoligaš Slaven Belupo.

“Smo v najtežji fazi priprav, v kateri so igralci najbolj utrujeni. Vseeno sem zadovoljen z igro v prvih 60 minutah. V prvem polčasu smo prevladovali in imeli več resnih priložnosti, ne glede na dejstvo, da je bila to njihova generalka pred prvenstvom. Ko smo igrali s prvo ekipo, smo bili dominantnejši pri podajah, nasprotniki pa imajo kakovosten polprotinapad, s katerim znajo kaznovati nasprotno ekipo. Prišlo je do nekaj poškodb in prisiljen sem bil menjati, poleg tega pa še nismo uigrani in nekateri izmed igralcev še niso kos resnemu nogometu. Timi Max Elšnik bo počival približno dva tedna, v kolikor bo šlo za rupturo sprednje mišice, Mario Jurčević ima načeto prepono, Endriju Čekičiju pa je zategnilo zadnjo ložo in smo mu raje namenili počitek,” je po tekmi za klubsko spletno stran dejal trener Ljubljančanov, Safet Hadžić.