Na zadnjem obračunu pred odhodom na reprezentančni premor je Mura pred domačimi navijači ugnala Olimpijo in osvojila pomembne tri točke v boju za evropska tekmovanja.

Prekmurci so slavili po preobratu. Ljubljančane je na začetku prvega polčasa v vodstvo z bele točke popeljal Mario Kvesić, toda črno-beli so še pred odhodom na odmor izid uspeli obrniti v svojo korist. Za izenačenje je z izjemnim zadetkom poskrbel šele 17-letni Niko Kasalo, za končnih 2:1 pa domači branilec Kai Cipot. Muraši so v nadaljevanju večji del polčasa igrali z igralcem manj na terenu, a so odbili vse napade zmajev in prišli do desetega slavja v sezoni.

Mura – Olimpija Ljubljana 2:1 (2:1)