Domžalčani bodo priprave v turški Antalyji zapustili neporaženi, a tudi brez zmage. Četa trenerja Luke Elsnerja, ki je spočil večino najpomembnejših adutov, je na turških tleh remizirala še četrtič zapored, tokrat še s sofijsko Lokomotivo. Obračun se je končal z izidom 2:2.

Bolgari so povedli v 18. minuti, po podaji iz kota, ko je predložek Romanova na drugi vratnici odbil Podlogar, okroglo usnje je končalo pri Livrementu, ki je močno sprožil s 25 metrov, žoga je na poti spremenila smer in s pomočjo vratnice po mnenju sodnikov šla preko črte. Domžalčani so skušali izenačiti, dejaven je bil predvsem Morel, ki je bil najnevarnejši v 43. minuti, ko je iz prostega strela za las zgrešil okvir vrat. Tudi drugi polčas so bolje pričeli Bolgari, a se je v sedmi minuti nadaljevanja po zvitem strelu Romanova izkazal novinec v domžalskem golu Trilles. Kmalu zatem je poizkušal še Tom, Domžalčani pa so izenačili v 58. minuti, ko je prodrl Morel in pred golom iskal Podlogarja, od katerega pa je bil hitrejši Trifonov, ki pa je z drsečim štartom žogo spravil za hrbet svojega vratarja. V nadaljevanju so za Domžale poizkušali še Požeg Vancaš, Podlogar in in Ožbolt, ki pa niso uspeli premagati vratarja Mitreva. Zato pa so bili v 73. minuti natančnejši Bolgari. Ti so izkoristili izgubljeno žogo Domžal, Genov je potegnil proti golu in z natančnim strelom z 20 metrov matiral nemočnega Trillesa. Domžalčani pa so v končnici kljub vsemu prišli še do drugega izenačenja. Slabo podajo do bolgarskega vratarja je izkoristil obetavni Romun Blejdea, ki je prestregel žogo, obšel vratarja Mitreva in okroglo usnje poslal v nebranjeno mrežo.

DOMŽALE 2:2 LOKOMOTIV SOFIA
Trifonov (58′ ag), Blejdea (88′); Livremento (18′), Genov (73′)

Domžale: Trilles, Požeg Vancaš, Jelar, John, Kumer, Podlogar, Juninho, Aneff, Dobrovoljc, Morel, Kous. Igrali so še: Črnic, Grvala, Ožbolt, Blejdea. Trener: Luka Elsner.
Lokomotiv Sofia: Mitrev, Branekov, Genov, Trifonov, Romanov, Trayanov, Livremento, Tom, Ivanov, Chehoudi, Todorov. Igrali so še: Ranđelović, Vasev, Velkovski, Manolov, Rizov. Trener:

Zaostali obračun 25. kroga državnega prvenstva med Domžalami in Koprom so dobili dvakratni…