Bakti Balázs predstavlja naslednji odhod iz vrst lendavske Nafte. Po zelo solidni polsezoni si je Madžar utrl pot v hrvaško prvo ligo, okrepil bo vrste Osijeka.


Enaindvajsetletni napadalno usmerjeni vezist se je v Lendavo preselil med zimskim prestopnim rokom iz ZTE-ja. V dresu Nafte je v uspešnem naskoku na prvo ligo zbral 15 nastopov v 2. SNL, igral je na obeh tekmah dodatnih kvalifikacij proti Primorju, zbral pa je tudi nastop v pokalnem tekmovanju. Med drugoligaši je zbral dva zadetka in pet podaj. Še sedem je zbral t. i. pametnih podaj oziroma podaj, ki prebijejo obrambno vrsto nasprotnika in ustvarijo priložnost. “Balázs, hvala za vse, kar si prispeval našemu klubu, in veliko sreče na nadaljnji športni poti!” so ob slovesu Madžara zapisali pri Lendavčanih.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od R. Š.
Naloži več novic iz Prva Liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Saitoski odšel, Osuji prišel

Napad Aluminija bo v prihajajoči sezoni povsem neprepoznaven, v primerjavi z minulo sezono…