Številni nogometni navdušenci so na stadionu v Zagorju videli prepričljivo zmago domačih, slavili so s 3:0 in še naprej ostajajo na prvem mestu prvenstvene lestvice.

Povsem razglašeni so bili gostje iz Trbovelj in utrpeli še četrti zaporedni poraz. Skozi celotno srečanje so igro kontrolirali Zagorjani, medtem ko si pri Rudarju niso uspeli pripraviti resnejše priložnosti za dosego zadetka. V 22. minuti srečanja so domači povedli, po podaji iz kota je v lastno mrežo žogo poslal Jovan Koprivica. Vsega sedem minut kasneje je s prelepim zadetkom z osemnajstih metrov za povišanje vodstva poskrbel Gašper Kurež. Prvi polčas se je končal z vodstvom domačih, z dvema zadetkoma prednosti. V nadaljevanju srečanja ni bilo bistvenih sprememb, Zagorje pa je v 52. minuti potrdilo zmago. Med strelce se je vpisal tudi Ivica Perić, z osmimi zadetki najboljši strelec Zagorja. Do konca srečanja so domači ubranili visoko prednost in se po dveh neuspešnih domačih derbijih le veselili zmage.

Zagorje – Rudar Trbovlje 3:0