Danes se je s tekmo med Triglavom in Beltinci začel 19. krog druge slovenske lige, s tem pa se je tudi uradno začel spomladanski del tekmovanja. Že med tednom sta tekmo sicer odigrala tudi Dob in Nafta, a je šlo za zaostalo tekmo 17.kroga, ki bi sicer morala biti na sporedu že 21. novembra.


Kranjčani, ki so se pred začetkom drugega dela okrepili predvsem s številnimi posojenimi nogometaši iz prvoligašev (Vipotnik, Petrovič, Kancilija, Matko), so ciljali na vse tri točke, s katerimi bi se Gorici vsaj začasno približali na vsega dve točki zaostanka. Morda najpomembnejša poteza orlov v tem prestopnem roku pa je bila, da so zadržali prvega strelca lige, Tina Matića. Ta se je izkazal tudi tokrat, prvič je “pičil” že v 20. minuti, nato pa v 86. minuti s svojim šestnajstim zadetkom odločil zmagovalca srečanja in postavil končnih 2-0. Beltinci so tako ostali pri 25-ih točkah, toliko jih imata tudi Roltek Dob in velenjski Rudar, ki pa morata svojo tekmo v tem krogu še odigrati.

Triglav Kranj – Beltinci Klima Tratnjek 2:0

Matić 20′, 86′

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Žan Mencinger
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…