NK Triglav iz Kranja je pred kratkim začel priprave na novo sezono v 2. SNL, včeraj pa so odigrali tudi mednarodno prijateljsko tekmo z Ashdodom, ki sicer igra v prvi izraelski ligi. Izraelci so slavili s končnim rezultatom 3-2, a so se Triglavani nasprotnikom dobro zoperstavili in vmes celo povedli.

Med strelce sta se vpisala Adam Jakupović v 53. minuti in nova “zvezdniška” okrepitev iz Kopra, Dare Vršič, ki je zabil v 72. minuti, ko so Kranjčani celo povedli. Četudi je gostom na koncu uspel preobrat, so Kranjčani lahko zadovoljni s prikazanim pred nadaljevanjem priprav.

Triglav – Ashdod 2:3

Jakupovič (53′); Vršič (72′) strelca za Triglav

Začetna postava Triglava: Žurga, Kopač, Mateo, Bunić, Bojić, Skok, Ivetić, Vuković, Matič, Brkić, Čadež – Igrali so še: Ahmetaj, Hasanaj, Vršič, Dakić, Jakupović, Zlatkov, Idrizi, Schweiger, Šalja, Arko

Naloži več novic od Jure Vitulič
Naloži več novic iz 2. liga

V Novem mestu so se zahvalili dosedanjemu strokovnemu štabu

Nogo metaši Krke bodo v nadaljevanju sezone igrali z novim trenerjem. Po porazu v Novi Gor…