Gregor Bergant bo še naprej vodja mladinske šole pri Nogometnem klubu Triglav Kranj, glavni trener moštva U19 in pomočnik glavnega trenerja članske ekipe.


S klubom je sodelovanje podaljšal do leta 2024. “Podpis nove pogodbe mi pomeni potrditev dosedanjega dela, truda in odrekanja. Predvsem pa, da mi v klubu zaupajo ter verjamejo v moje delo, znanje in sposobnosti,” je Bergant po podpisu pogodbe komentiral za klubsko spletno stran.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Jure Vitulič
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neus peh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdo…