ND Primorje je predstavilo prvo okrepitev za prihajajočo sezono. V rdeče-črn dres se seli napadalec Grega Debenjak, ki je nazadnje igral pri TKK Tolmin.


Svojo nogometno pot je Debenjak pričel v Gorici, od koder se je preselil v NK Brda ter za tem v Tolmin. Ima že kar nekaj drugoligaških izkušenj, saj je v dresu Brd odigral 67 tekem v 2. SNL in dosegel 17 zadetkov. 

Nazadnje je pri Tolminu na 14 tekmah prav tolikokrat zatresel nasprotnikovo mrežo.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od PV
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

V Ajdovščini pred povratkom v 2. SNL klestijo stroške, sinove burje zapustili štirje igralci

Neuspeh v kvalifikacijah za obstanek pričakovano prinaša številne spremembe v taboru ajdov…