Rudar iz Velenja se v novo sezono podaja v veliki finančni zagati, morda celo do te mere, da je po naših informacijah vprašanje celo o nadaljevanju sezone v 2. SNL. Na treningih ni prisoten niti uradni trener Almir Sulejmanović, prav tako pa je ekipo zapustilo precej pomembnih igralcev iz prejšnjih sezon, med drugim celo Leon Črnčič, ki je v Velenju preživel 10 let. Iz kluba sicer sporočajo, da se bodo zanašali predvsem na mlade igralce, kot so Marcel Blaj, Davud Kokić, Kristjan Hrastnik in ostali, ki so bili prej v klubskem mladinskem pogonu.


Ker je situacija vse prej kot rožnata, se uprava kluba osredotoča na iskanje novih investitorjev in pokroviteljev, možno je celo sodelovanje s Hisensom iz Velenja. Za zdaj pa je prihodnost kluba še naprej ogrožena in s tem tudi prihodnost nogometa v Velenjski kotlini.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Jure Vitulič
Naloži več novic iz 2. liga

Dodaj odgovor

Poglejte še

Po izvrstni sezoni Bajraj do priložnosti med elito

Lani prvi strelec 2. SNL, Murat Bajraj, se po izvrstni sezoni, v kateri je za Beltince zbr…