Nogometaši Krškega in Šmarja pri Jelšah so včerajšnji zvečer izkoristili za pripravljalni obračun, srečanje pa so z rezultatom 5:1 pričakovano dobili Krčani.

V vsakem od polčasov so padli trije zadetki, moštvi pa sta v tekmo krenili z odprto igro, kar je privedlo do velikega števila priložnosti. Kar trikrat se je med strelce vpisal izkušeni Slaviša Dvorančić, ki je za hattrick potreboval vsega osemnajst minut. Že v prvem polčasu sta mrežo gostov zatresla Miha Drnovšek in Grega Sikošek, gostje pa so v 25. minuti znižali na 2:1. Krčani bodo naslednjo tekmo odigrali v soboto, ko se bodo pomerili z novomeškim prvoligašem.

KRŠKO 5:1 ŠMARJE PRI JELŠAH
Drnovšek (11), Sikošek (13), Dvorančić (62, 75, 80)
Krško: Levičar (46 Zalokar), Lokar, Kržan (46 Petric), Turk (46 Barkovič), Slivšek, G. Babnik (46 Urbanč), Vardič (46 Smukovič), Vrčko (46 Dvorančić), Sikošek (65 Vardič), Kožar, Drnovšek. Trener: Tomaž Petrović.