Tudi ta vikend so številni drugligaši izkoristili za uigravanje pred pomladanskim delom sezone. Že včeraj so Radomljani visoko odpravili Komendo, v Markovcih je ptujska Drava slavila proti Beltincem, medtem ko so nogometaši Rogaške pričakovano ugnali tretjeligaša Zreče so nogometaši ljubljanske Ilirije remizirali na koprski Bonifiki.

Nogometaši sežanskega Tabora so pričakovano klonili proti prvoligašu iz Krškega. Edini zadetek za Kraševce je v 7. minuti dosegel Ibou Kebe.

NK Tabor Sežana : NK Krško 1:3

Kebe 7`; Vekić, Ogrinc, Sokler

V Markovcih pri Ptuju sta se v drugoligaškem dvoboju pomerila ptujska Drava in Beltinci. Žuti so v Markovcih povedli z zadetkom Mauka. A so Ptujčani v 18. minuti rezultat izenačili. V 34. minuti pa so Ptujčani rezultat obrnili v svojo korist. Varovanci Nikole Jaroša so zmago potrdili tik pred koncem dvoboja.

NK Drava Dakinda Ptuj : ND Beltinci 3:1 (2:1)

Dedić (2x), Rogina; Mauko

Ilirija je tokrat gostovala na obali pri tretjeligašu Kopru. Srečanje so boljše odprli Koprčani, ki so povedli tik pred odhodom na odmor, ko je zadel Vrdoljak. V 63. minuti so Ljubljančani uspeli rezultat izenačiti. V 88. minuti so ponovno povedli Koprčani, a vodstva niso zadržali do konca saj so zeleno-beli tik pred koncem rezultat izenačili za končnih 2:2.

FC Koper : ND Ilirija 2:2

Nogometaši Rogaške so tokrat gostovali pri tretjeligšau iz Zreč. Slatinčani so srečanje proti Zrečam dobili po zadetkih Neskića in Hustiča.

NK Zreče : NK Rogaška 0:2

Nogometaši vodilnih Radomelj so že včeraj doma ugnali Komendo. Za zanesljivo zmago varovancev Muamerja Vugdalića je dva zadetka dosegel Atta, po enkrat pa so bili natančni Nuhanović, Marinšek, Demirči in Gajić.

NK Radomlje : NK Komenda 6:0

Atta (2x), Nuhanović, Marinšek, Dmirči, Gajić

Naloži več novic iz 2. liga

V Novem mestu so se zahvalili dosedanjemu strokovnemu štabu

Nogometaši Krke bodo v nadaljevanju sezone igrali z novim trenerjem. Po porazu v Novi Gori…