Slovenska reprezentanca do 19 let je odigrala še drugo srečanje v Bosni in Hercegovini. Potem ko so v torek v Bihaću izbranci selektorja Primoža Glihe z domačimi upi remizirali brez zadetkov, je bilo tokrat povsem drugače.

Na stadionu NK Mladost u Vrnograču so se visoke zmage veselili upi Bosne in Hercegovine, ki so Slovencem zabili kar pet zadetkov, slovenski fantje pa niso uspeli najti poti do domačega gola. Bosanci so že v 12. minuti vodili z dvema zadetkoma prednosti, zadela sta Marko Mihojević in Stipe Lončar, ob polčasu pa je semafor kazal izid 4:0, saj je dvakrat zadel še Alen Jurilj, zmago pa je v 65. minuti srečanja potrdil Luka Juričić. Poraz je morda nekoliko pričakovan, saj je selektor Gliha po prvi tekmi napovedal, da bo tudi na drugi tekmi priložnost ponudil isti zasedbi igralcev.

BOSNA IN HERCEGOVINA U19 5:0 SLOVENIJA U19
Mihojević (10), Lončar (12), Jurilj (30, 40), Juričić (65)