Prihodnje leto bi Slovenija skupaj z Madžarsko morala gostiti evropsko prvenstvo do 21 let, prestavitev članskega prvenstva pa je s sabo potegnila tudi zamik največjega turnirja organiziranega na slovenskih zelenicah.


Evropsko prvenstvo bo tako odigrano leta 2022, turnir pa se bo pri nas odvijal v Mariboru, Celju, Ljubljani in Kopru.

Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od V.U.
Naloži več novic iz Reprezentanca

Dodaj odgovor

Poglejte še

Slovenke redni del kvalifikacij zaključile s porazom proti favorizirani Nemčiji

Slov enska ženska reprezentanca je redni del kvalifikacij za svetovno prvenstvo v Stožicah…