Člansko izbrano vrsto Slovenije v sredo zvečer čaka prva preizkušnja v letošnjem letu. Prenovljena zasedba selektorja Srečka Katanca se bo na koprski Bonifiki udarila z Makedonijo. Slovenci se bodo v boj proti nekdanji bratski republiki podali v novi športni opravi. Nogometna zveza Slovenije je v Luki Koper pred nekaj minutami predstavila novo garnituro dresov, ki je v primerjavi s prejšnjimi doživela precejšnje spremembe. Vrača se tudi zelena barva, saj bo Slovenija razpolagala tudi s tretjo garnituro dresov. So vam novi dresi všeč?


Naloži več sorodnih novic
Naloži več novic od Peter Dominko
Naloži več novic iz Reprezentanca

Dodaj odgovor

Poglejte še

Slovenke redni del kvalifikacij zaključile s porazom proti favorizirani Nemčiji

Slovenska ženska reprezentanca je redni del kvalifikacij za svetovno prvenstvo v Stožicah …