Olimpija je na igrišču z umetno travo na Kodeljevem v drugem pripravljalnem obračunu z izidom 6:0 premagala tretjeligaša iz Ivančne Gorice in tako popravila vtis po prvi preizkušnji izpred dobrega tedna.

Tudi tokrat so Ljubljančani zaigrali brez poškodovanega Andraža Šporarja, v ekipi pa zaradi lažjih poškodb ni bilo niti Antonia Delamea Mlinarja, Franklina Vicenteja in Nika Omladiča. Edini zadetek je v prvem polčasu prispeval Dejan Đermanović, ki je zadel že na prvem pripravljalnem obračunu, ko so zeleno-beli remizirali z Medvodami. V drugem polčasu so se Ljubljančani le prebudili in v mrežo sedmouvrščenega moštva 3. SNL zahod poslali še pet žog. Dvakrat sta se med strelce vpisala Filip Valenčič in Marko Zalaznik, zaenkrat še edini novinec v tem prestopnem roku, medtem ko je bil en zadetek delo nogometašev Ivančne Gorice, ki so premagali lastnega vratarja. Dres zeleno-belih so sicer oblekli tudi trije nogometaši, ki so trenutno na preizkušnji in sicer Mitja Novinić, Milovanović in Helios Sessolo.

OLIMPIJA 6:0 IVANČNA GORICA
Đermanović, avtogol, Zalaznik (2x), Valenčič (2x)
Olimpija: Šeliga, Jović, Fink, Mitrović, Zarifović, Milovanović, Eteme, Trifković, Čeh, Vukčević, Djermanović. Igrali so še: Džafić, Bajrić, Zalaznik, Kapun, Zorc, Novinić, Sessolo, Valenčič. Trener: Milorad Kosanović.