Znana sta tudi oba finalista mladinskega pokala Slovenije, ki bo, tako kot finale članic in članov, 21. maja odigran na koprski Bonifiki, v njem bosta zaigrala Maribor in Koper, ki sta v polfinalnih tekmah premagala Celje oziroma Domžale.

Koprčani so si finalno vstopnico zagotovili z zmago na gostovanju pri Domžalčanih, ki so klonili z izidom 0:2. Mrežo domačega vratarja Primoža Bužana, je po napaki domačih in hitrem protinapadu v 65. minuti načel Luka Vekić, Domžalčani so si v lovu na zaostanek priigrali nekaj priložnosti, a je srečanje v 85. minuti odločil Armin Talić. V Mariboru so gledalci v štajerskem obračunu videli kar šest zadetkov, po dvajsetih minutah igre je zadel Danijel Vujčić, a so se Celjani vrnili v 28. minuti, ko je iz bele točke zadel Nino Pungaršek. Preobrat je Celjanom uspel v 47. minuti tekme, Matic Marcius. Grofje so vodstvo hitro izpustili iz rok, saj je vsega dve minuti zatem izenačil Emir Dautović, ob koncu pa je do izraza prišla še izkušenost Mariborčanov, saj so v začetni postav Celje nastopili tudi trije nogometaši rojeni leta 1997. Za slavje in finale je v 83. minuti najprej zadel Sven Dodlek, v izdihljajih srečanja pa je zmago potrdil še Ranko Moravac.