Mladinci in kadeti so odigrali srečanja trinajstega kroga. Med mladinsko konkurenco za razliko od minulega kroga tokrat ni prišlo do spremembe na vrhu ligaške razpredelnice, zato pa se je tako zgodila na kadetski lestvici, saj so Domžalčani izkoristili remi Kranjčanov in skočili na prvo mesto. Rumeno-modri tako že kraljujejo na vseh treh lestvicah.

Kadeti Domžal so tokrat gostovali v Ljubljani, pri Iliriji, ki so jo odpravili s tesnih 1:2. Vsi trije zadetki so padli v zadnji četrtini obračuna, ko sta goste v razmiku minute v vodstvo popeljala Jerin in Petric, častni zadetek za domače pa je šest minut pred koncem prispeval Slana. Domžalčani so tako izkoristili neodločeni izid Triglava, ki se je z gostovanja pri Kopru vrnil brez prejetih ali doseženih zadetkov. Najvišje zmage so se veselili Mariborčani, ki so na domačem igrišču nekonkurenčni Izoli zabili kar deset zadetkov in tudi z dvema tekmama manj ostajajo v boju z vodilnim dvojcem. S tremi zadetki sta se najbolj izkazala Jurič in Celar, po dvakrat pa sta zadela še Horvat in Štor.

Zato pa so se Mariborčani, ki za razliko od mladinske lige prvakov v domačem prvenstvu ne igrajo v polni postavi, namučili z mladinci Izole, ki ravnotako zasedajo dno ligaške razpredelnice. Vijoličasti so sicer na koncu prišli do visoke zmage, a so se morali za to pošteno potruditi. Vsi štirje zadetki so namreč padli v zadnji tretjini srečanja, ko je mrežo Primorcev načel Florjanc, nadaljevala pa sta Bjedov Kobe in Marjanović, ki je v izdihljajih tekme zadel dvakrat. Če so Izolani Štajersko zapuščali z ničlo, pa sta bila z visokima zmagama precej bolj zadovoljna preostala dva ligaša. Goričani so s hattrickom Nigerijca Elekeja v Velenju s kar 1:6 ugnali Rudar, Koper pa je z 8:1 razbil Triglav in z zmago skočil na drugo mesto, saj si je Interblock privoščil nov spodrsljaj in izgubil s celjskim Šampionom, ki je bil boljši s 3:0.  Vodilni Domžalčani z zadetkoma Mlakarja in Piška slavili pri Iliriji in zadržali vodilno pozicijo. Rumeno-modri pa so si lepo prednost nabrali tudi na skupni lestvici, saj pred drugouvrščenima Mariborom in Celjem nabrali že dvanajst točk prednost. Ob tem je sicer potrebno dodati, da imajo Celjani dve tekmi manj, Mariborčani pa kar štiri.

MLADINCI: 13. krog SML:
RUDAR VELENJE – GORICA 1:6 (1:2)
Safet Gavranovič 21.; Anže Kuraj 9., Jan Humar 41, 78., Chibuike Eleke Blessing 59, 70, 71.
KRKA – ALUMINIJ 0:2 (0:0)