Domžalčani so, podobno kot lani, tudi letos ostali brez napredovanja v drugi predkrog mladinske lige prvakov. Za razliko od lanskega leta, ko je četa trenerja Darka Birjukova z beograjskim Radom izgubila po enajstmetrovkah, so morali rumeni premoč nasprotniku priznati že po 180 minutah igre, s skupnim izidom 5:2 pa si je dvoboj z norveškim Rosenborgom priigral Čukarički.

Mladinska liga prvakov – druga tekma prvega kroga. Sodnik: Irfan Peljto.
Beograd: Banovo Brdo.
ČUKARIČKI U19 4:1 DOMŽALE U19
Mašović (9′), Mehmedović (49′ pen), Vidosavljević (63′), Šarić (89′); Kene (82′)

Čukarički: Ćulibrk, Radić, Zorić, Mašović, Šapić (82′ Preljević), Jovanović (70′ Vidosavljević), Milojević, Mehmedović, Šarić, Preljević. Trener: Mihajlo Jurasović.
Domžal: Frelih, Rom, Vrandečič, Ivkić, Žužek, Huč, Osikel (80′ Hrovat), Repas, Petric (60′ Jarović), Gnezda Čerin, Sredojevič (76′ Kene). Trener: Darko Birjukov.

Domžalski mladinci so se v zaostanku znašli v deveti minuti, ko je žoga po kotu zadela vratnico, nato pa se je odbila do Mašovića, ki jo je pospravil za hrbet nemočnega Freliha. Domžalski mladci so krenili po izenačenje, ki pa ga niso dočakali. Priložnosti sicer ni manjkalo, v 13. minuti je po kotu Vrandečiča in izbijanju do strela prišel Repas, a je z razdalje meril meril mimo gola. Pet minut kasneje je v obrambi dobro posredoval Rom in preprečil zaključil Šariću, po kotu pa je mimo gola streljal Jovanović. V 21. minuti nova nevarnost za domača vrata. Prosti strel s 40 metrov je izvedel Vrandečič, čuvaj domače mreže je slabo posredoval, Gnezda Čerin pa je sprožil mimo desne vratnice. Podobno nenatančen je bil v 26. minuti tudi Rom, ki je po kotu Repasa z glavo streljal čez gol. Dve minuti zatem je dobro posredoval Ćulibrk, ki je strel Repasa odbil v kot, po katerem je nenatančno zaključil Vrandečič. V 37. minuti je Gnezda Čerin pred golom našel Petrica, ki pa je z glavo meril mimo gola.

Domžalske težave so se poglobile v četrti minuti nadaljevanja, ko je po prekršku Ivkića najstrožjo kazen v zadetek pretvoril Mehmedović. Domžalčani so v 64. minute poskusili preko Repasa, a je bil Ćulibrk na mestu. V 66. minuti so poskušali tudi Beograjčani, prosti strel Milojevića pa je zgrešil domžalski gol. Pet minut kasneje je bil nenatančen Repas, ki je meril s 30 metrov. Dvoboj je bilo odločen v 73. minuti, ko je po podaji Šarića v polno zadel Vidosavljević. V 82. minuti so do zadetka prišli tudi Domžalčani, saj se je žoga po podaji Vrandečiča odbila do Keneta, slednji pa je z bližine znižal domačo prednost. Končni izid je bil postavljen v 88. minuti, ko je Šarić ostal sam na robu kazenskega prostora in s strelom v daljši kot zadel za visoko zmago Čukaričkega.