Predzadnji krog je bil odigran minuli konec tedna tudi za ekipe do 17 leta starosti. Vzhodna drugoligaška skupina, ki šteje dvananajst ekip je v tem 21 krogu tako prinesel dve gostujoči, ravno toliko domačih ter dva remija in skupno 15 golov.

• Krško: KRŠKO – RUDAR VELENJE 1:0 (1:0) Meze 16

Dravograd je gostoval v okolici Maribora. Sin našega nekdanjega reprezentančnega vezista Korena je goste popeljal v vodstvo, nakar je izenačil in postavil izid polčasa Denis Kosi. Zmagoviti gol in svoj prvenec sezone je v sedmi minuti drugega polčasa zabil Aleks Medved. Šmartno je doma gostilo mariborski Tabor. Domačini so povedli že v četrti minut iz najstrožje kazni. Nato pa je 16- letni Lukas Kocmut s svojima goloma spreobrnil izid tekme. Jarenina je zabeležila najvišjo zmago kroga, ko je kar s 8:0 premagala Hajdino. V Celju in Veržeju nismo videli golov, pri slednjih je točka za Nafto pomenila ob porazu Rudarja pomenila skok na vrh razpredelnice krog pred koncem prvenstva. V Krškem je bil odigran derbi kroga, kjer je domača zasedba trenerja Slaviše Dvorančiča gostila velenjski Rudar. Odločilni trenutek tekme se je zgodil v šestnajsti minuti, ko je po predložku v kazenski prostor Tai Meze preigral gostujočo obrambo in zabil svoj deveti gol sezone. S tem je Rudar izgubil vodilno mesto, Krško pa se bo v zadnjem krogu proti Dravogradu borilo za drugo mesto.

LESTVICA PO PREDZADNJEM KROGU :

• Niko ZAMUDA (Nafta)……..25
  • Tarik ABBAS (Rudar)……….18
  • Elmir AVDIĆ (Rudar)………..16

Adrijan Kulčar je fotograf našega portala, ki se je mudil na derbiju kroga v Krškem, kjer sta si nasproti stali zasedbi Krškega in Rudarja. V svoj objektiv je ujel nekaj slik.

Naloži več novic od Mirsad K. Čavalić
Naloži več novic iz Mladinski nogomet

Radomljani ohranjajo upanje za osmo mesto

Dane s se je ob 15.00 uri odvijal dvoboj dna prvenstvene lestvice v Prvi ligi Telemach. Ra…