Prvič se je v letu 2014 med strelce vpisal tudi Zlatko Dedić. Trenutno občasni slovenski reprezentant, ki je v majici z državnim grbom zbral 48 nastopov in osem zadetkov, je z Dynamom gostoval pri Paderbornu in izgubil z 2:1.

29-letni napadalec je v 56. minuti uspel znižati zaostanek Dynama, potem ko je uspešno izvedel strel iz bele točke, ki ga je zaradi igranja z roko v kazenskem prostoru zakrivil domači branilec Hünemeier. Nekdanji nogometaš Kopra, Parme, Empolija, Cremoneseja, Frosineneja, Piacenze in Bochuma je v igro vstopil pred začetkom drugega polčasa, med strelce pa se je vpisal četrtič v tej sezoni, s čimer je drugi strelec moštva. Nogometašem dresdenskega Dynama v letošnji sezone ne kaže najbolje, saj osemkratni prvak bivše Nemške demokratične republike devet krogov pred koncem prvenstva s 24 točkami zaseda predzadnje, sedemnajsto mesto.

Vodilni poziciji, ki po koncu sezone peljeta neposredno med elito, zasedata kluba slovenskih legionarjev. Drugouvrščeni Greuther Fürth Gorana Šukala se bo v nedeljo pomeril z Union Berlinom, Mišo Brečko in Dominic Maroh pa s Kölnom v ponedeljek gostujeta pri Kaiserslauternu.