V 24. krogu francoske Ligue 2 je Bordeaux gostil Grenoble. Domača ekipa, katere član je tudi Žan Vipotnik, je prišla do zmage z rezultatom 1:0. Edini zadetek na tekmi je dosegel 21-letni slovenski napadalec Žan Vipotnik.

Vipotnik je tekmo začel od prve minute. Za vodstvo z 1:0 je poskrbel že v 4. minuti srečanja. Do konca tekme zadetkov ni bilo več. Vipotnik je na igral do 80. minute. Varovanci Alberta Riere so zabeležili pomembno zmago.

Bordeaux je po 24 odigranih tekmah pri 31 točkah. Trenutno zasedajo trinajsto mesto na lestvici. Vipotnik in soigralci bodo naslednjo tekmo odigrali 19. februarja, v gosteh proti ekipi Amiens.

Naloži več novic od KF

Korošec zabil Panathinaikosu, ki pa v Bolgarijo potuje s prednostjo (VIDEO)

Grški Panathinaikos je, s pomočjo dveh Slovencev, evropsko sezono pričel z zmago nad Botev…