Pa ga je le dočakal. Potem ko je v šestnajstem krogu obračun z londonskim Arsenalom spremljal s klopi za rezerviste, je Haris Vučkić prvič v letošnji sezoni le dočakal ligaško priložnost v članskem moštvu Newcastle Uniteda.

Nekdanji član Domžal je v 82. minuti obračuna z Manchester Unitedom na zelenici Old Trafforda zamenjal Ayozeja Pereza in v prvem moštvu srak v sklopu državnega prvenstva zaigral prvič po skoraj treh letih, ko je 30. decembra 2011 dvoboj z Liverpoolom pričel v začetni enajsterici. Podobno kot pred tremi leti se je tudi današnji obračun končal z izidom 3:1, Domžalčan pa je na igrišče pritekel ob izidu 3:0. Obračun je z dvema zadetkoma že v prvem polčasu odločil Wayne Rooney, zmago je v 53. minuti potrdil Robin van Persie, častni zadetek za goste pa je 87. minuti prispeval Papiss Cisse, ki je zadel z bele točke.

Mladi reprezentant Slovenije, ki je avgusta dopolnil 22 let, je slast igranja v elitni Premier League okusil še petič v svoji karieri. Pred današnjim nastopom je vse štiri tekme zbral v jesenskem delu sezone 2011/12.

Občasni slovenski reprezentant na Poljskem ob zmagi do zadetka

Včeraj je na tekmi 2. kroga Poljske Ekstraklase med Zagłębiejem iz Lubina in Górnikom iz Ł…