Haris Vučkić je danes prvič po 11. januarja dobil priložnost od prve minute in upravičil zaupanje trenerja Stevea Evansa. Rotherham je z izidom 6:0 premagal Notts County, najstarejši nogometni klub, 21-letni nogometaš pa je prispeval dva zadetka.

Mladi reprezentant Slovenije, ki ima tudi že nastop v dresu članske izbrane vrste, je prvič udaril v 16. minuti in s strelom v spodnji vratarjev kot podvojil prednost domačinov. Nekdanji član Domžal, ki ima pri Rotherhamu status posojenega nogometaša Newastle Uniteda, je bil v drugo uspešen v 60. minuti, ko je povišal na 5:0. Vučkić je na igrišču ostal do 76. minute, obračun pa se je končal z izidom 6:0. Rotherham United s 33 odigranimi tekmami trenutno zaseda peto mesto lestvice, ki po koncu sezone vodi v kvalifikacije za napredovanje med angleške drugoligaše.