Slovenci na Japonskem v zadnjih dneh sodelujejo v pravih “golijadah”. Potem ko je Nejc Pečnik, član JEF Uniteda, pred dobrim tednom prispeval dva od osmih zadetkov v tekmi s Cerezo Osako, se je zadetka v tekmi s šestimi zadetki veselil tudi Milivoje Novaković.

Novaković in soigralci so v sklopu tretjega kroga ligaškega pokala gostovali pri Montedio Yamagati, ki se je kar trikrat znašla v rezultatskem zaostanku, a na koncu v sodniškem dodatku iztržila točko. Novaković je v 64. minuti izkoristil predložek z leve strani igrišča in z “razbito” glavo zadel za 2:3. Ko se je že zdelo, da se bodo nogometaši Nagoye Grampus veselili še tretje zmage, pa je v drugi minuti podaljška za remi poskrbel Bandai.

Nagoya je kljub remiju zadržala vodstvu v skupini, na treh tekmah so Novaković in soigralci zbrali sedem točk.

Tomi Horvat v glavni vlogi!

SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gost…