Dalibor Volaš je proti ekipi Puskás AFC znova meril v polno, 26-letni napadalec je v 28. minuti obračuna zadel iz bele točke in postavil končni izid. Rok Kronaveter pa je aktivno sodeloval pri zmagi Győr, saj je iz prostega strela podal za edini zadetek na tekmi s Kaposvarjem

Debrecen je z izidom 2:1 slavil deveto zmago v tej sezoni, v kateri varovanci trenerja Elemérja Kondás s točko zaostanka za vodilnim Videotonom zasedajo drugo mesto. Nekdanji član Bonifike, Kopra, Nafte, Maribora, moldavskega Sheriffa in ruske Mordovie se je med strelce vpisal šestič letos, s čimer si deli tudi šesto mesto na lestvici najboljših strelcev madžarskega prvenstva. Zadetek je za Ankarančana še toliko pomembnejši, saj je Volaš po štirih tekmah na klopi prvič znova začel od uvodne minute. Volaš, ki je na igrišču ostal dobro uro, je imel sicer v uvodnih minutah drugega polčasa še eno lepo priložnost za povišanje vodstva, a je iz petih metrov streljal preko vrat.

Danes sta se sicer v madžarskem prvenstvu udarila tudi “mariborska” Győr in Kaposvar, za slednje igra Marko Ranilović, za prve pa Rok Kronaveter, ki se je tudi veselil zmage. Oba Slovenca sta srečanje začela na klopi, za razliko od nekdanjega vratarja Maribora pa je Kronaveter v igro vstopil v 54. minuti in podal za zadetek Zoltána Liptáka, s katerim so domači prišli do vseh treh točk. Győr s 24 točkami zaseda četrto mesto, medtem ko je Ranilovićev Kaposvar še vedno na zadnjem mestu, na štirinajstih tekmah je osvojil osem točk.