Po dolgem čakanju se novega zadetka veseli tudi Benjamin Verbič. Vojničan se je jeseni podpisal pod štiri zadetke, še posebej impresiven je bil uvod sezone, ko je v uvodnih treh tekmah v polno meril trikrat. Zadnjega zadetka se je nekdanji kapetan Celja 23. oktobra, pred številnimi težavami s poškodbo, danes pa je le prekinil strelski post.

Slovenski reprezentant je v 54. minuti, po tem ko se je že pred tem izkazal z nekaj potezami, izkoristil najstrožjo kazen in Kobenhavn v dvoboju z Nordsjaellandom povedel v vodstvo, ki pa je trajalo vsega dve minuti. Gostje so namreč z golom Ingvartsena hitro izničili prednost aktualnega prvaka, 1:1 pa je bil tudi končni rezultat srečanja.

Verbič je igral do 78. minute, Kobenhavn pa ima po 28. krogu pred mestnim rivalom Brondbyjem deset točk prednosti.

Zaradi škandala huda kazen za Ibričića, Rožman jo je odnesel precej bolje

Znan je epilog incidenta na povratni tekmi četrtfinala pokala BiH med Sarajevom in Borcem,…