V nemški drugi Bundesligi so nocoj odigrali uvodne tri tekme enajstega kroga prvenstva. V enem od obračunov sta si na igrišču nasproti stala tudi Greuther Fürth in FSV Frankfurt, za katera igrata Goran Šukalo in Zlatko Dedić.

Obračun, ki je postregel s sedmimi zadetki, se je končal z zmago gostov iz Frankfurta. Dedić in soigralci so slavili z izidom 2:5 ter se veselili tretje zmage v letošnji sezoni, Fürthu pa zadali četrti poraz v letošnjem tekmovalnem letu. Pomemben delež sta na zelenici prispevala tudi oba nekdanja reprezentanta. Šukalo, ki je bil v 87. minuti tudi izključen, je v prvem polčasu dvakrat zatresel mrežo vratarja Klandta. V 10. minuti je visokorasli vezist zadel za 1:0, dvajset minut kasneje pa izid poravnal na 2:2. A gostje so na odmor vseeno odšli s prednostjo, saj je v 33. minuti še drugič na tekmi zadel Grifo, vodstvo pa je v 59. minuti povišal Dedić, ki se je veselil sploh prvega zadetka v letošnji sezoni. Zmago je s tretjim zadetkom na srečanju potrdil Grifo, ki je v 88. minuti izkoristil najstrožjo kazen, ki jo je pred izključitvijo zakrivil prav Šukalo.