Ivan Firer je po vsega pol leta znova zamenjal klubsko sredino, a vseeno ostal v Vietnamu. Dres Thanh Hoaja, ki po enajstih krogih prvenstva zaseda tretje mesto, je zamenjal za v Vietnamu bolj ugleden Becamex Binh Duong, ki z enakim točkovnim izkupičkom zaseda drugo mesto in se bori za že tretji zaporedni naslov državnega prvaka.

Rogatčan na ligaški debi v dresu novega kluba še čaka, zato pa je nekdanji nogometaš Celja in velenjskega Rudarja že dočakal prvi nastop v dresu nove sredine. Firer je včeraj s soigralci odigral prvo četrtfinalno tekmo pokalnega tekmovanja in pristavil pomemben delež k zmagi nad klubom Hoang Anh Gia Lai. Moštvo Firerja je slavila s 5:3, nekdanji reprezentant Slovenije pa se je izkazal s tremi zadetki.

Firer je prvič udaril v 23. minuti, ko je domače moštvo popeljal v vodstvo s 3:1, a so se gostje hitro vrnili in še pred koncem prvega polčasa izenačili na 3:3. Preobrat je sledil že v uvodni minuti sodniškega podaljška prvega polčasa, ko je Firer zadel še drugič, v 91. minuti pa se je izkazal še z mojstrsko izvedenim prostim strelom.