V 18. krogu avstrijske Bundeslige je Rajko Rep dvoboj med Hartbergom in Tirolom začel na klopi, a kljub temu ob koncu postal junak tekme. Tridesetletni Slovenec je v drugem polčasu namreč odločil zmagovalca.

Na obračunu za 6. mesto, ki v zaključku sezone vodi v ligo za prvaka, je Hartberg osvojil pomembne tri točke in se je Tirolčanom na lestvici približal na vsega dve točki zaostanka. Rep je v igro vstopil pred začetkom drugega polčasa in je v 68. minuti dosegel edini zadetek na srečanju, ko je v mrežo pospravil odbito žogo ter se tako na najboljši možen način vrnil po poškodbi. Prav zaradi poškodbe iri gostih iz Innsbrucka v kadru ni bilo Zlatka Dedića, medtem ko je Žan Rogelj tekmo začel v prvi postavi in je na terenu preživel 72. minut, ko je bil zamenjan. Za Repa je današnji zadetek bil prvi v letošnjem koledarskem letu ter četrti v aktualni sezoni.

Hartberg – Tirol 1:0 (0:0)
Rep (68′)
Rajko Rep je v igro vstopil v 46. minuti in je zabil zadetek za 1:0. Žan Rogelj je srečanje začel v prvi postavi in je na terenu preživel 72. minut, ko je bil zamenjan. Zlatka Dedića ni bilo v kadru zaradi poškodbe.