Včeraj so bili na delu tudi nekateri slovenski legionarji. Z goloma sta se najbolj izkazala Milivoje Novaković in Etien Velikonja, a sta imela njuna zadetka različen končni učinek za Nagoyjo Grampus oziroma Lierse.

Novaković je že v dopoldanskih urah, v 86. minuti obračuna s Shimizu S-Pulsom, nekdanjim delodajalcem, z glavo zadel za zmago Nagoyje in poskrbel, da se je moštvo še utrdilo na vrhu lestvice ligaškega pokala, v katerem Ljubijankić in soigralci še niso izgubili. V petih tekmah so ob remiju dosegli kar štiri zmage.

Manj razlogov za veselje je imel Velikonja. Resda je Primorec v 78. minuti obračuna z Eupenom izid poravnal na 1:1, a so gostje v zaključku obračuna z dvema zadetkoma Asamoaha pokopali vse upe Lierseja, da bi tudi v naslednji sezoni igral med belgijskimi prvoligaši, saj v zadnjem krogu dodatnih kvalifikacij ne morejo več ujeti vodilnega Leuvena.

Vipotnik z izjemnim zadetkom prekinil strelski post

Slovenski reprezentančni napadalec Žan Vipotnik je po dveh mesecih ponovno zablestel v dre…