Jan Oblak blesti v Španiji, nič kaj pa v Italiji ne zaostaja niti Samir Handanović. Izkušeni Ljubljančan se lahko pohvali z najboljšo uspešnostjo obramb v peterici najboljših lig, saj je pred današnjim gostovanjem v Bergamu zaustavil 85,2% vseh strelov, izmed 81 strelov je za njegovim hrbtom končalo zgolj dvanajst poizkusov.

Inter sicer še drugič zapored ni uspel priti do zmage, še tretjič v zadnjih štirih tekmah so Milančani remizirali. Poraz pa je preprečil tudi Handanović, ki se je prvič izkazal že ob koncu prvega polčasa, z naravnost “noro” obrambo pa je postregel po uri igre, ko je odlično reagiral po strelu Diamantija, ki se je znašel sam pred njim, a se slovenski reprezentant ni pustil premagati.

Zanimivo, obračun, ki se je končal z izidom 1:1, sta zaznamovala tudi dva avtogola. Gostitelji, pri katerih je Jasmin Kurtić igral do 83. minute, so z avtogolom Murilla povedli v 17. minuti, Milančani pa so izenačili osem minut kasneje, lastnega vratarja je premagal Toloi.