Nogometaši Panathinaikosa nadaljujejo s pripravami na Cipru, kjer so se pomerili proti še enemu od tamkajšnjih prvoligašev. Ekipa Nea Salamis je grškemu velikanu morala priznati premoč z 0:1.

Ponovno so pri Atenčanih v ospredju bili Slovenci, tokrat pa se je najbolj izkazal Andraž Šporar. Reprezentant Slovenije je edini zadetek na srečanju dosegel z lepim strelom v 29. minuti. Osemindvajsetletni napadalec je dvoboj začel v prvi postavi in bil zamenjan po uri igre. Še sedem minut dlje časa je na terenu preživel njegov reprezentančni kolega Benjamin Verbič, ki se je tri dni pred tem vpisal med strelce na obračunu proti Pafosu. Vodilno moštvo grške superlige je na Cipru odigralo tri pripravljalne tekme, na katerih so ob dveh zmagah zbrali še remi. Grško prvenstvo se bo nadaljevalo 21. decembra.

Nea Salamis – Panathinaikos 0:1 (0:1)