Sredi priprav pred novo klubsko sezoni so tudi naši legionarji. Včeraj sta odigrala pripravljalna obračuna Nik Omladič ter Dalibor Volaš in oba sta dosegla zadetka za njuna nova kluba.

Član nizozemskega prvoligaša Sparte Rotterdam Dalibor Volaš se pripravlja na novo klubsko sezono. 30-letni Ankarančan je včeraj na prijateljskem srečanju dosegel zadetek proti nizozemskemu VOC-u. V 81. minuti je po podaji klubskega soigralca zatresel mrežo z glavo ter zadel za vodstvo s 0:5. Nekdanji napadalec Kopra, Maribora, lendavske Nafte ter nazadnje Celja se je po koncu srečanja veselil zmage z 0:6

Slovenski reprezentančni vezist Nik Omladič se je včeraj veselil svojega prvega zadetka v dresu nemškega drugoligaša Greutherja iz Fürtha. Bivši nogometaš velenjskega Rudarja in ljubljanske Olimpije je sinoči odigral pripravljalno srečanje proti češkemu prvoligašu Viktorii Plzenu ob zmagi z 5:1. V 34. minuti je dosegel lep zadetek iz prostega strela za 3:0. Omladič je odigral dobro uro obračuna, medtem pa v moštu Viktorije ni bilo Erika Janže saj je tik pred prestopom v ciprski Pafos.