Včeraj smo že poročali o mojstrovini Kevina Kampla, ki je po odličnem strelu z več kot 20 metrov proslavljal prvenec v dresu Bayerja. Reprezentančnemu soigralcu pa je dan kasneje “odgovoril” tudi Dejan Lazarević.

Turškemu Antalyasporu posojeni krilni nogometaš se je v 15. minuti obračuna s Sivassporjem podpisal pod pravo mojstrovino. Dobljan je žogo sprejel na levi strani igrišča, prodrl proti sredini, sprožil z dobrih 19 metrov in s prefinjenim strelom zadel v levi zgornji kot gostujočih vrat. Z drugim zadetkom v dresu Antalyaspora je Lazarević izid izenačil na 1:1, saj je Saša Fornezzija tri minute pred tem premagal kar soigralec Kvesić.

Kot se je izkazalo po koncu tekme, je bil zadetek Lazarević, ki je v 64. minuti tudi porumenel in v 80. minuti tudi zapustil igrišče, tudi zadnji na tekmi, saj se je obračun zaključil z rezultatom 1:1, s katerim so belo-rdeči zadržali peto mesto. V šestih krogih so zbrali deset točk.