Robert Koren se je zmagoslavno vrnil v začetno enajsterico Hull Cityja in prispeval dva zadetka ob visoki zmagi nad Fulhamom.

33-letni vezist iz Radelj ob Dravi je v devetnajstem krogu od prve minute zaigral prvič po trinajstem krogu, ko so varovanci trenerja Stevea Brucea gostili Liverpool. Nekdanji kapetan slovenske izbrane vrste, ki sedaj nosi tudi kapetanski trak “tigrov”, se je prvega zadetka v tej sezoni veselil v 60. minuti, ko je zadel po predložku iz desne strani igrišča in povišal na 2:0. Nogometaši Hull Cityja so v zadnji tretjini obračuna napolnili mrežo Londončanov, Koren pa je v 84. minuti postavil piko na i, potem ko je po odboju žogo poslal za hrbet nemočnega vratarja Stockdalea in postavil končni izid 6:0.

Moštvo Hull Cityja je s šesto letošnjo zmago skočilo na deseto mesto, iz katerega je izrinilo valižanski Swansea City, pri katerih je mladi vratar Grega Zabret remi z Aston Villo spremljal iz klopi za rezerviste.