Nogometaši Red Bull Salzburga so se v zadnjem obračunu na pripravah v Katarju pomerili s sudanskim prvakom Al-Merrikhom in ga premagali s 4:1.

Znova je v dresu “rdečih bikov” blestel tudi slovenski reprezentant Kevin Kampl, ki je v 13. minuti po lepem sprejemu žoge s strelom po tleh v levi spodnji kot izničil prednost Sudancev, v drugem polčasu pa v 62. minuti s podajo zaposlil Maneja, ki je zadel za 3:1. 23-letni vezist, ki je igral do 63. minute, bi se sicer lahko v prvem polčasu med strelce vpisal še enkrat, a mu je veselje po strelu v daljši vratarjev kot preprečila vratnica. Vrhunce obračuna si lahko ogledate tukaj.