V Srbiji znova vse po starem. Potem ko je Crvena zvezda v lanski sezoni tudi na krilih Slaviše Stojanovića, Nejca Pečnika in Dejana Kelharja prekinila vladavino Partizana, so se črno-beli letos znova vrnili na prestol in z današnjo zmago v Kruševcu tudi teoretično potrdili 26. naslov državnih prvakov.

Crvena zvezda, ki je bila pred današnjo tekmo že brez pravih možnosti za vrh lestvice, je na domačem igrišču izgubila z zadnjeuvrščenim Radničkim iz Kragujevca, Partizan pa je z zmago nad Napredkom prednost na ligaški lestvici povišal na enajst točk. Beograjčani so slavili z 0:2, domačo mrežo pa je po uri igre načel slovenski reprezentant Branko Ilić, ki je v 62. minuti izkoristil prosti strel in po strelu z glavo zabil še četrtič v sezoni. Zmago je v 83. minuti potrdil Živković.