Timotej Dodlek se je po minuli sezoni oziroma pred začetkom letošnje poslovil od Ljudskega vrta. Nogometaš, ki je prvoligaške minute zbiral tudi v dresu padlih prekmurskih velikanov Nafte in Mure, se je preselil v vrste novopečenega madžarskega prvoligaša Dunaujvarosa.

Vezistu, ki je na slovenskih prvoligaških zelenicah odigral 124 tekem, gre na Madžarskem dobro od nog. Včeraj, ko so pri vzhodnih sosedih odigrali prve tekme osmine finala ligaškega pokala, se je 25-letni Mariborčan v tem tekmovanju med strelce vpisal še drugič zapored. Potem ko je v zadnji tekmi skupinskega dela ob porazu z 1:2 zatresel mrežo MTK-ja iz Budimpešte, je včeraj popoldne načel mrežo Videotona. Tekla je 23. minuta srečanja, ko je prodrl ob desnem robu igrišča, z desne strani kazenskega prostora sprožil v bližnji kot gostujočih vrat, s čimer je presenetil tudi vratarja Horvatha in zadel za 1:0. Posnetek zadetka si lahko ogledate na tej povezavi od 37. sekunde naprej.