Zlatko Dedić ima znova nekaj razlogov za veselje, saj je bil znova eden glavnih junakov svojega moštva. Dynamo iz Dresdna je pred domačimi gledalci pričal drugouvrščeni Kaiserslautern, a so morali slednji priznati premoč.

Dynamo je do zmage in treh točk prišel po preobratu, saj so gostje še v 79. minuti vodili z 2:1. Nato je najprej v 80. minuti izenačil Ouali, minuto kasneje pa je za zmago Dynama zadel prav rezervist Dedić in s pravim evrogolom poskrbel za pomembne tri točke v boju za obstanek med drugoligaši. Osemkratni vzhodnonemški prvaki so se s četrto letošnjo zmago povzpeli na štirinajsto mesto, Dedić pa je zadel tretjič letos.