Roman Bezjak je trenutno v življenjski formi, Korošec se je tudi danes dvakrat vpisal med strelce in tako v tednu dni kar sedemkrat meril v polno. Nekdanji član Korotana, Dravograda in Celja je za dva zadetka potreboval vsega dve minuti.

24-letni napadalec, ki se je z dobrimi predstavami prebil tudi do dresa članske izbrane vrste, je prvič v polno meril v 4. minuti, drugi zadetek pa je prispeval tri minute kasneje. Njegov Ludogorets se je tako znova veselil zmage, premoč je morala priznati sofijska Slavija, ki je izgubila s 4:0. Zeleni iz Razgrada so se z novo zmago sicer prebili tudi na vrh bolgarskega prvenstva.