S spomladanskim delom prvenstva so po dvomesečnem premoru pričeli tudi v Bolgariji, kjer sta Neftohimik in Ludogorets, katerega član je Roman Bezjak, odigrala zaostalo srečanje.

Obračun v Burgasu, mestu ob Črnem morju, je z rezultatom 3:0 dobilo moštvo Romana Bezjaka, ki je v igro vstopil v 63. minuti in se deset minut kasneje že vpisal med strelce ter postavil končni izid srečanja. Korošec se je na osemnajstem prvenstvenem obračunu že enajstič vpisal med strelce, s čimer zaseda tretje mesto na lestvici strelcev. Moštvo iz mesta Razgrad je z novo zmago, sedemnajsto v tej sezoni, znova skočilo na vrh prvenstvene lestvice, kjer ima tri točke prednosti pred Litexom.