Dejan Trajkovski, ki se je v zimskem premoru iz nizozemskega Twenteja preselil v sosednjo Madžarsko k Puskas Academy, je v soboto dosegel prvenec za svoje novo moštvo. Ob porazu s 3:1, ki ga je njegov Puskas Academy doživel na gostovanju pri Paksu je bil edini strelec moštva. Zadetek je dosegel v 62. minuti srečanja, ko je znižal na 2:1.

Ob Trajkovskem, se je v prvi enajsterici Puskas Academy-a, znašel še Denis Klinar, oba sta na igrišču preživela vseh devetdeset minut ter bila kaznovana z rumenim kartonom. Puskas Academy se sicer nahaja na osmem mestu prve madžarske lige, kjer jih le dve točki ločita od mest ki vodijo v izpad, ob enem pa imajo le osem točk zaostanka do tretjega mesta, ki še vodi v kvalifikacije za evropska tekmovanja.