Jan Oblak je po napovedih današnje pokalno gostovanje v katalonskem L’Hospitaletu, pri istoimenskem klubu, pričel v golu madridskega Atletica, ki se je z zmago z 0:3 že pred povratnim obračunom močno približal uvrstitvi v osmino finala Kraljevskega pokala.

Madridčani so imeli v predmestju Barcelone občutno prevlado, saj se domači tretjeligaš ni mogel kosati tudi s premešano zasedbo rdeče-belih, ki v prvem polčasu niso uspeli zatresti domače mreže. Po nekoliko slabšem prvem polčasu, so gostje v drugem zaigrali precej bolje in premoč v zadetek pretvorili v 67. minuti, ko je Griezmann. Gabi je z bele točke v 81. minuti povišal vodstvo gostov, končni izid srečanja pa je z odličnim strelom z razdalje postavil Rodriguez. 21-Škofjeločan, ki je mrežo Atletica branil drugič, prvič po septemberskem debiju na gostovanju v Ligi prvakov, pravega dela ni imel, a šteje le to, da je svojo mrežo ohranil nedotaknjeno. Povratni obračun bo v Madridu na sporedu čez dobra dva tedna.

Tomi Horvat v glavni vlogi!

SK Rapid je nocoj, ob 20.30 uri, v 28. krogu avstrijske Bundeslige gostil Sturm Graz. Gost…