Milivoje Novaković nadaljuje z dobro strelsko formo, saj se je na tekmi 13. kroga japonskega prvenstva še šestič letos vpisal med strelce.

Shimizu S-Pulse je gostoval pri Hiroshimi in remiziral z izidom 1:1. V 14. minuti srečanja so povedli domačini, zadel je Shiotani, v uvodnih minutah drugega dela igre pa je za veselje gostov poskrbel slovenski reprezentant in v 52. minuti postavil končni izid srečanja. Novaković se je veselil že šestega zadetka v letošnji sezoni. Shimizu s 17 točkami zaseda deveto mesto ligaške lestvice, a ima tekmo več od nekaterih zasledovalcev.

Precej slabše gre nekdanjemu klubu 34-letnega Ljubljančana, Omiyi Ardiji, ki je pred domačimi gledalci doživela še sedmi poraz. Zmage so se z dvema zadetkoma veseli nogometaši Urawe, Zlatana Ljubijankića pa zaradi poškodbe stegenske mišice ni bilo v domačem moštvu. 30-letni napadalec naj bi počival kar štiri tedne, zaradi česar je vprašljiv tudi za reprezentančno gostovanju v Južni Ameriki.