Japonski prvoligaši so odigrali tekme sedmega kroga, v eni izmed tekem pa sta se pomerili tudi ekipi Shimizu S-Pulse in Omiye Ardije, v dresu katerih nastopata Milivoje Novaković in Zlatan Ljubijankić, ki sta bila še v lanski sezoni soigralca.

Ob koncu tekme je igrišče boljše volje zapuščal Novaković, saj je njegovo moštvo slavilo z izidom 2:0, 34-letni Ljubljančan pa je v 49. minuti načel mrežo gostujočega moštva, potem ko je bil pred golom Omiye spretnejši od gostujočih branilcev. Novaković je bil v letošnjem prvenstvu uspešen še drugič, še dva zadetka pa je dodal v pokalnem tekmovanju. Ljubijankić je v dresu Omiye, ki je po četrtem porazu zdrsnila na štirinajsto mesto lestvice, odigral celotno srečanje, medtem ko je Novaković igrišče zapustil tik pred koncem tekme, v četrti minuti podaljška. Shimizu je po dveh zaporednih zmagal napredoval na enajsto mesto.