Milivoje Novaković tudi v dresu novega kluba Shimizu S-Pulsa dokazuje, da še ni za v staro šaro. 34-letni nogometaš iz Novih Jarš je zadel že v uvodu v novo sezono, ko je v prvem krogu prvenstva zatresel mrežo Nagoye Grampusa, še uspešnejši pa je bil danes, ko je zadel kar dvakrat.

Shimizu S-Pulse se je v ligaškem pokalu ‘Nabisco Cup’ pomeril z ekipo Vegalte Sendai in jo premagal z izidom 4:0. Slovenski reprezentant, ki je s 25 zadetki drugi strelec izbrane vrste, je v igro vstopil v 61. minuti, ko je izid na semaforju že kazal izid 2:0. Popularni Novagol ni potreboval veliko časa za prvo veselje, saj je gostujočega čuvaja mreže Dannyja Vukovića premagal v 68. minuti, drugi zadetek pa dosegel šest minut kasneje in postavil končni izid srečanja.

Moštvo Omiye Ardije, član katerega je Zlatan Ljubijankić, je bilo v tem krogu prosto. V naslednjem krogu, ki bo na sporedu 2. aprila, Omiyo čaka obračun z Urawo, Shimizu pa se bo pomeril z Gambo Osako.